Wenger o koncówce sezonu

Mumin Aktualności 6 Komentarze

Arsene Wenger uwaza, ze koncówka obecnego sezonu bedzie jeszcze obfitowac w wiele zwrotów akcji. Przypomina przy tym, ze skupia sie jedynie na sytuacji Arsenalu i jak najlepszym miejscu na koniec w ligowej tabeli.

 

– Kazdy zespól bedzie mial wplyw na koncowy rezultat – powiedzial Francuz dla Arsenal.com.

 

– Wszyscy mówia teraz o Evertonie, który wlacza sie w walke o czwarte miejsce. Dlaczego jednak nie powinnismy patrzec na zespoly znajdujace sie przed nami?


– Wciaz przed nami wiele meczów, których wyniki moga wszystkich zaskoczyc. Wszystko zalezy od poziomu kazdego z nich – kontynuowal.

 

– Nie myslimy teraz o walce o tytul, ale skupiamy sie na wygrywaniu kolejnych spotkan. Po ostatnich wynikach widac, jak niewielka jest róznica pomiedzy poszczególnymi pozycjami w lidze.


– Mozna bylo to latwo zauwazyc wczoraj w meczu Liverpoolu. Nie trudno tez zauwazyc, jak przegrana w meczach na szczycie moze znokautowac zespól. Tak bylo chociazby w przypadku Realu Madryt.


– Dla nas wazna jest teraz odpowiednia rehabilitacja w oczach kibiców po meczu ze Swansea. Badzmy optymistami i wygrajmy kolejne spotkanie – zakonczyl trener.

Komentarze 6

  1. Zdjęcie profilowe domin
  2. Zdjęcie profilowe
  3. Zdjęcie profilowe
  4. Zdjęcie profilowe
  5. Zdjęcie profilowe blaxs
  6. Zdjęcie profilowe Vebber

Dodaj komentarz