Arsenal z ofeta za iranskiego Messiego

mozart Aktualności 15 Komentarze

Arsenal zlozyl oferte za wysoko cenionego napastnika Rubina Kazan Sardara Azmouna, który nazywany jest iranskim Lionelem Messim.

 

19-latek rozegral kilka spotkan w pierwszej druzynie Rubina i uznawany jest teraz za jeden z najwiekszych talentów w Rosji. Pilkarz obserwowany jest równiez przez Juventus i AC Milan, ale to Arsenal po obserwacji chce zakontraktowac pilkarza.

 

Ostanie rapoty donosza, iz The Gunners zlozyli oferte w wysokosci 2 milionów funtów za napastnika, który obserowany byl przez skautów w meczach Iranu U-20 w zeszlym roku. Po tym wydarzeniu, Azmoun powiedzial rosyjskiej prasie, ze transfer na Emirates bylby spelnieniem marzen.

 

Wydaje sie, ze Wenger jest gotowy podpisac kontrakt z pilkarzem i uda sie nawiazac wspólny jezyk z wlodarzami Rubina. Szybki i zwinny napastnik z dobrym dryblingiem przeszedl do Europy z Iranian Pro League w 2013 roku.

Komentarze 15

 1. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 2. Zdjęcie profilowe blaxs
  blaxs

  ZNOWU jakis talent na miare wielkiej gwiazdy…ile mozna…
  i co bedzie trzeba poczekac pare ladnych sezonów zanim bedzie powaznym wzmocnieniem, a w naszej sytuacji klasowy napadzior potrzebny od juz.
  Czy w ogóle bedzie taki dobry na jakiego go kreuja? a co wazne czy jezeli osiagnie odpowiedni poziom bedzie jeszcze graczem Arsenalu, bo jak ma przyjsc i sie rozwinac, a potem odejsc to jak dziekuje.

 3. Zdjęcie profilowe strzala1801
 4. Zdjęcie profilowe Carb
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe Carb
 13. Zdjęcie profilowe rutic
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe arekkks

Dodaj komentarz