Zigic w kregu zainteresowan Arsenalu?

Aktualności 34 Komentarze

Nikola Zigic moze byc zaskakujacym zastepca dla Oliviera Giroud. Bardzo mozliwe, ze Serb zostanie zawodnikiem Kanonierów.

 

33-letni napastnik jest wolnym graczem, po tym jak 30 czerwca wygasl mu kontrakt z Birmingham. Wedlug informacji podawanych w Serbii, Nikola Zigic jest w drodze do Londynu, aby przejsc testy medyczne i podpisac umowe do konca roku z mozliwoscia przedluzenia do 2015 roku. Jedyna przeszkoda moze byc problem z uzyskaniem pozwolenia o prace.

 

O zainteresowaniu Arsenalu uslugami Nikoli Zigicia wypowiedzial sie jego agent: – Wenger dzwonil do mnie we wtorek i podkreslil, ze chce zakontraktowac Zigicia. Zaproponowano mu umowe do konca tego roku – zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Na swoim profilu na Twitterze wypowiedzial sie równiez znany dziennikarz zajmujacy sie tematyka Arsenalu, Chris Wheatley: – Agent Nikoli Zigicia jest bardzo bliskim przyjacielem Wengera. To wlasnie on sprowadzil go do Japonii, kiedy byl dyrektorem w Nagoya Grampus Eight.

 

– Zigic nie gral od 3 miesiecy. Zakontraktowanie go byloby bardzo dziwne – dodal Chris Wheatley

Komentarze 34

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe zimon
 3. Zdjęcie profilowe panoramix
 4. Zdjęcie profilowe Leonidas
 5. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe zimon
 12. Zdjęcie profilowe domin
 13. Zdjęcie profilowe Maciek_AFC
 14. Zdjęcie profilowe domin
 15. Zdjęcie profilowe
  symcio90

  @dominDlaczego wyciagasz tak pochopne wnioski ?? Poczekaj az, sie okienko skonczy. Rok temu tez tak gadales a, Ozil przeszedl dopiero przed zamknieciem. Zreszta wszyscy jechali po Wengeru za brak transferów a tu taka niespodzianka byla. Ja Wenger’a szanuje i jest dlamnie wielkim autorytetem za to co z nami dotychczas osiagnal!

 16. Zdjęcie profilowe jarek_galazka
  jarek_galazka

  Pewnych nawyków juz sie Wenger nie oduczy. Ale jak pokazuje przyklad MU zmiana trenera nie musi klubowi wyjsc na dobre.

  Tez uwazam, ze z ocena okna powinnismy poczekac do 1 wrzesnia. Wtedy sie okaze czy Wenger chowa jakiegos asa czy raczej nie.

  Mimo to jak na Arsenal i Arsene to powiedzialbym, ze pracowite i udane okno. Zawsze mogloby jeszcze kilku odejsc i 2 drewniaków przyjsc.

 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe alexdp
  alexdp

  @symcio90
  komentarzami tamtej lachudry nawet sie nie przejmuj.dramatem tej strony poswieconej Naszemu Klubowi jest ciagla obecnosc tego zrzedy i marudy.Nap…il juz ponad 10tys tych komentarzy i nic tylko marudzenie,szkoda to czytac..najezdza teraz na Giroud’a ale "wielki" fan jakby sobie zrobil tabelke z punktami i bramkami zawodnikow na wzor NBA tzw. +\- tzn ile pkt zdobyl zespol z danym zawodnikiem na parkiecie(czyt na boisku)to wyszloby mu ze od poczatku sezonu(mecz o Tarcze)najlepszy wskaznik maja wlasnie Giroud i Cazorla po 10pkt.

 19. Zdjęcie profilowe alexdp
  alexdp

  @symcio90
  komentarzami tamtej lachudry nawet sie nie przejmuj.dramatem tej strony poswieconej Naszemu Klubowi jest ciagla obecnosc tego zrzedy i marudy.Nap…il juz ponad 10tys tych komentarzy i nic tylko marudzenie,szkoda to czytac..najezdza teraz na Giroud’a ale "wielki" fan jakby sobie zrobil tabelke z punktami i bramkami zawodnikow na wzor NBA tzw. +\- tzn ile pkt zdobyl zespol z danym zawodnikiem na parkiecie(czyt na boisku)to wyszloby mu ze od poczatku sezonu(mecz o Tarcze)najlepszy wskaznik maja wlasnie Giroud i Cazorla po 10pkt.

 20. Zdjęcie profilowe kyryl15
 21. Zdjęcie profilowe Wiki......
 22. Zdjęcie profilowe domin
 23. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 24. Zdjęcie profilowe Leonidas
 25. Zdjęcie profilowe domin
 26. Zdjęcie profilowe
 27. Zdjęcie profilowe alexdp
  alexdp

  @srACZ
  w polskim prawie i nie tylko wazny glos moga oddac osoby ktore ukonczyly 18 rok zycia a ty majac legitymacje szkolna mozesz jedynie poprosic o oranzade w sklepie…
  @mahjong
  juz w zeszlym sezonie chcialem taka statystyke prowadzic ale… w tym sezonie sprobuje juz byc na biezace.proste taki Giroud(10pkt 4-0) wchodzac z Evertonem przy 0:2 dostaje 3pkt i 2:0 w bramkach bo po jego wejsciu skonczylo sie 2:2 czyli 2:0 dla Arsenalu.liderem w\g takich statystyk jest Cazorla 10pkt 7-1 w bramkach do tego gol i asysta w 4meczach.

 28. Zdjęcie profilowe domin
 29. Zdjęcie profilowe
  Theo88

  @alexdp
  masz moje poparcie.
  choc co do Girouda – pomimo wysokiej pozycji w klasyfikacji kanadyjskiej, uwazam, ze powinien on u nas pelnic jedynie role rezerwowego.

  @scratch
  na przyszlosc moze pie….ij lbem w sciane i pomysl troche zanim napiszesz jakis komentarz.
  sorry, ale glupoty nie zdzierze i bede ja tepil co sil. ;)

 30. Zdjęcie profilowe alexdp
 31. Zdjęcie profilowe alexdp
 32. Zdjęcie profilowe
 33. Zdjęcie profilowe
  kristinho

  Karwello ma zapewne racje to sprytna sztuczka agenta pilkarza, aby znalezc swojemu pilkarzowi klub. Owy agent wykoszystuje w niezbyt szlachetny sposób swoja znajomosc z Wengerem. Kazdy widzi (nawet Wenger, ze "transfer" takiego pilkarza do Arsenalu bylby kompromitacja. Swoja droga wciaz grupa pilkarzy rozwazanych jako mozliwe wzmocnienie po kontuzji Ziru pozostaje zagadka w mediach pojawiaja sie same ploty raczej nic nie warte…

 34. Zdjęcie profilowe Leonidas

Dodaj komentarz