WSL: Arsenal Ladies 2-3 Chelsea Ladies

Mumin Aktualności 1 Komentarz

Arsenal Ladies przegraly swój mecz w jedenastej kolejce najwyzszej klasy rozgrywek Pan na wyspach, czyli Women’s Super League (WSL). Tym samym ich szanse na tytul oddalily sie jeszcze bardziej.

Pierwsza bramke zdobyly Kanonierki w 10 minucie. Danielle Carter udalo sie wpakowac pilke do siatki wykorzystujac wysoki pressing calej druzyny. Dziesiec minut potem moglo byc juz 2-0, ale karnego nie wykorzystala Casey Stoney.

Dwa kolejne trafienia zaliczyly niestety rywalki. W 25 minucie Alex Scott zatrzymala futbolówke reka i sedzia bez namyslu podyktowal jedenastke. Ogimi pewnie ja wykorzystala. Chwile potem Groenen podwyzszyla na 2-1, kiedy to poteznym strzalem z naroznika boiska pokonala Byrne. Przed przerwa udalo sie jeszcze wyrównac dzieki bramce Williamson.

Na minute przed koncem starcia trzeciego gola strzelily zawodniczki Chelsea. Ji So Yun wykorzystala chwile dekoncentracji bramkarki The Gunners i komplet punktów przypisal sobie zespól gosci.

Obecnie Arsenal Ladies zajmuja czwarte miejsce majac 14 punktów. Na pierwszym miejscu sa Chelsea Ladies z 23 punktami.