WSL: Arsenal Ladies 3-3 Liverpool Ladies

Mumin Aktualności Podziel się opinią

Arsenal Ladies maja w ostatnim czasie pecha. Ich mecze sa wyraznie meczace dla wszystkich. Dzis po dobrym poczatku Panie niestety nie dowiozly dobrego wyniku do konca i zaledwie zremisowaly z druzyna Liverpoolu 3-3.

Nie mozna bylo wyobrazic sobie lepszego poczatku. Juz w pierwszej minucie padl gol na Meadow Park. Jordan Nobbs swietnie wykonczyla dosrodkowanie Alexy Scott i jako pierwsza wpisala sie na liste strzelców.

12 minut pózniej bylo juz 2-0! Bledy w defensywie gosci wykorzystala ponownie Nobbs. Pomocniczka dobila dobrze dograna pilke w lewa czesc bramki.

Jeszcze przed przerwa padl gol kontaktowy dla Liverpoolu. W 35 minucie Fara Williams swietnie wykorzystala rzut wolny i poslala pilke celnie nad próbujaca obronic Emma Byrne.

Chwile po zmianie stron znów cios zadaly gospodarki. Na 3-1 trafila Rachel Yankey z naroznika pola karnego. Niestety nie przynioslo to koncowej radosci. W 66 minucie Nicole Rolser strzelila na 2-3, a wyrównujacy gol padl w doliczonym czasie gry za sprawa Davison.

Do konca pozostal do rozegrania zaledwie jeden mecz w lidze. Bedzie to pojedynek z zajmujacymi ostatnia lokate Paniami z Evertonu. Obecnie pierwsze miejsce zajmuje Chelsea Ladies z 26 punktami, na drugim miejscu plasuja sie Birmingham Ladies z 24 punktami. Najnizszy stopien podium oblegaja Liverpool Ladies z 23 punktami. Kanonierki sa czwarte z 18 oczkami.

Arsenal Ladies: Byrne, Scott, Stoney, Fahey, Nobbs, Mitchell, Kinga (45’ Smith), Ohno (75’ Weir), Williamson, Carter, Yankey (88’ Bailey)

Niewykorzystane zmiany: Chamberlain, Murray, Sampson, Humphreys

Liverpool Ladies: Stout, Omarsdottir, Bronze, Schroder, Bonner, Williams, Longhurst (60’ Zelem), Easton, Costa (60’ Rolser), Harris, Dowie (22’ Davison)

Niewykorzystane zmiany: Gibbons, Pederson