Raport z wypozyczen

koczor Aktualności 6 Komentarze

Oficjalna strona klubu przedstawila najnowsze informacje dotyczace zawodników przebywajacych na wypozyczeniach w innych klubach. Kilku mlodych i perspektywicznych graczy oraz zawodników, którzy mieli problemy z regularnymi wystepami w naszych barwach. Uzyskali oni szanse na zdobycie niezbednego doswiadczenia czy zlapanie rytmu meczowego, które ma pomóc im w przebiciu sie do pierwszego zespolu. W obecnym sezonie Arsenal wypozyczyl az 10 zawodników.

Ponizej mozecie przeczytac najswiezsze doniesienia z pobytu naszych pilkarzy w innych klubach.

Lukas Podolski
Niedziela, 15 marca
Inter Mediolan 1-1 Cesena
Lukas Podolski pojawil sie na boisku od poczatku drugiej polowy w zremisowanym meczu z Cesena. Niemiec byl bliski zdobycia bramki, po jednym z jego strzalów zza pola karego pilka odbila sie od obroncy i trafila w slupek bramki gosci. Poza tym i kilkoma innymi strzalami nie wyróznil sie niczym specjalnym.

Carl Jenkinson
Sobota, 14 marca
Arsenal 3-0 West Ham United
Carl Jenkinson nie zagral przeciwko swojemu macierzystemu klubowi z powodu przepisów, które w lidze angielskiej nie zezwalaja na takie posuniecia.

Yaya Sanogo
Crystal Palace 3-1 Queens Park Rangers
Yaya Sanogo zameldowal sie na murawie w 80 minucie meczu, w którym jego Palace wygralo 3-1 z druzyna QPR. Byl to jego pierwszy wystep po drobnej kontuzji, która uniemozliwila mu gre w ostatnich tygodniach.

Wellington i Joel Campbell
Almeria 0-0 Villarreal
W lidze Hiszpanskiej doszlo do malego starcia pomiedzy dwoma zawodnikami Arsenalu. Wellington rozegral pelne 90 minut, natomiast Joel Campbell wbiegl na boisko w 66 minucie meczu. Obie druzyny nie byly w stanie przechylic losów spotkania na swoja strone i mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem.

Ryo Miyaichi
Twente 2-0 PEC Zwolle
Ryo Miyaichi nie znalazl sie w kadrze meczowej druzyny Twente, która wygrala swoje spotkanie 2-0 z PEC Zwolle.

Jon Toral
Brentford 1-2 Cardiff City
Jon Toral w 79 minucie meczu zmienil Jonathana Douglasa, a jego Brentford przegralo 2-1 z Cardiff City.

Josh Vickers
Bath City 1-1 Concord Rangers
Josh Vickers rozegral pelne 90 minut dla Concord Rangers w meczu, w którym jego druzyna zremisowala 1-1 z Bath City.