5312[1]

Welbeck o swoim pojedynku z Chelsea

Nolimits Aktualności 1 Komentarz

Danny Welbeck przyznał, że wizualnie pamięta swój pierwszy występ przeciwko Chelsea.

Napastnik w sezonie 2011/2012 przebywał na wypożyczeniu w Sunderlandzie i wówczas wraz ze swoją ekipą odniósł okazałe zwycięstwo 3-0 na Stamford Bridge. Wtedy był to też pierwszy gol Anglika, strzelony dla Czarnych Kotów.

Pamiętam, że wyszliśmy tam na murawę, ale nikt nie spodziewał się od nas uzyskania takiego rezultatu. Mieliśmy wówczas dobrą drużynę w Sunderlandzie, wzajemnie walczyliśmy o wspólne cele i uzyskaliśmy tą wyjątkową wygraną – powiedział.

Nedum Onuoha strzelił pierwszą znakomitą bramkę, potem przedryblował trzech lub czterech zawodników Chelsea i podał do Asamoah Gyana, który zmienił wynik na 2-0. Ostatnia bramka należała do mnie, kiedy przechwyciłem zwrotne podanie do Petra Cecha.

Niewielu zapomniało o tańcu Bolo Zendena po bramce dla Sunderlandu. Dołączył się do świętowania z Gyanem i jest to jedna z tych rzeczy, których nigdy nie powinien robić! Nawet nie próbowałem się wtedy do niego przyłączyć – wspomina z uśmiechem Welbeck.

Wciąż jestem z nim w kontakcie, ale nawet nie próbuję wspominać o tym tańcu. Gdybym to zrobił, mógłby już do mnie nie odpisać! – zakończył.

Tutaj znajdziecie wideo ze wspomnianym tańcem Bolo Zendena.

Komentarze 1

  1. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz