4921[1]

Ramsey po meczu z Chelsea

Nolimits Aktualności 3 Komentarze

Aaron Ramsey po meczu z Chelsea postanowił zabrać głos w sprawie wyniku. Poniżej pełen zapis tego, co Walijczyk miał do powiedzenia.

O tym, czy Arsenal mógł wygrać ten mecz…

– Tak myślę. Stworzyliśmy kilka szans, mieliśmy dogodne sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy ich, kiedy trzeba było. Byli bardzo dobrze zorganizowani i cieszyli się z jednego punktu.

O tym, czy Chelsea jest najbardziej frustrująca na tle innych drużyn…

– Prawdopodobnie w tym sezonie radzą sobie naprawdę dobrze w wielkich meczach, gdzie trzymają się swoich założeń i frustrują inne zespoły, tak jak nas. Innego dnia może strzelilibyśmy im kilka bramek i wygrali to spotkanie.

O tym, czy zakończenie sezonu na drugim miejscu będzie progresem…

– Wydaje mi się, że tak. Ciężko, żeby Chelsea straciła punkty, byśmy mogli zająć ich miejsce. Druga lokata jest progresem na przestrzeni ostatnich lat i ostatnich sezonów, gdzie walczyliśmy o czwarte miejsce. Jesteśmy w kolejnym już finale FA Cup, więc można powiedzieć, że poprawiliśmy się w porównaniu do poprzedniego sezonu. O defensywie Chelsea…– Zasługują na pełen szacunek, gdyż znakomicie się bronili. Przyjchali do nas, by nie przegrać meczu i dokonali tego.

O szansach na strzelenie gola, które nie przypadły na właściwych graczy…

– Szansa przypadła na Mertesackera, który uderzył piłkę niecelnie i druga szansa spoczeła na Mesucie, kiedy piłka przeleciała mu przez nogi. Takie szczegóły, jak te nie miałyby miejsca w innym meczu i być może świętowalibyśmy zwycięstwo. Jednak tak się nie wydarzyło z Chelsea. Bronili sie bardzo udanie i możemy wyciągnąć z tego wnioski.

O tym, czy Chelsea będzie godnym mistrzem…

– Tak mi się wydaje. Szli po wygraną od początku sezonu, przegrali zaledwie dwa mecze, więc w ich przypadku spójność jest czymś najlepszym, czego potrzeba. Definitywnie są najlepszą drużyną w lidze.

Komentarze 3

  1. Zdjęcie profilowe EdekSilva9
  2. Zdjęcie profilowe domin
  3. Zdjęcie profilowe KingHenry14
    KingHenry14

    Szkoda że ten meczyk był taki trochę bez emocji w 2 połowie, zresztą w 1 też oprócz kilku okazji nic się nie działo. Mozna było coś więcej ugrać tutaj i trochę mi szkoda bo Chelsea miała margines błędu w tym spotkaniu i mogliśmy to wykorzystać a tak trzeba wygrywać teraz znowu żeby mieć wicemistrzostwo.

Dodaj komentarz