3378[1]

Giroud: Jestem dumny z naszego progresu

Nolimits Aktualności 1 Komentarz

Olivier Giroud jest zadowolony z kolejnego udanego sezonu w którym strzelił 18 bramek w 30 występach dla Arsenalu. Drużyna po raz drugi z rzędu awansowała do finału FA Cup i jest wysoko w ligowej tabeli.

Napastnik jest świadom, że po bezbramkowym remisie z Chelsea szanse na zdobycie mistrzostwa są iluzoryczne, mimo to jest zadowolony z postępu jaki poczynił zespół.

Uważam, że przyszły sezon będzie świetny w naszym wykonaniu, pod warunkiem że będą nas omijać kontuzje i dodamy dwóch, trzech nowych graczy do obecnego składu – zaczął.

Najpierw jednak musimy skupić się na zakończeniu ligi na drugim miejscu i wygraniu FA Cup. Minęło już kilka lat od kiedy ostatnio skończyliśmy Premier League na drugiej pozycji. Jeśli uda nam się to w tym roku, będzie to duży krok naprzód.

– Jestem pewien, że możemy nadal się rozwijać, co czynimy od kiedy jestem w Arsenalu. Jestem z tego dumny i chcę żebyśmy dalej robili postępy. Wiem, że zachowując obecny skład i determinację, z którą gramy, w przyszłym sezonie będziemy liczyć się w walcę o mistrzostwo – zakończył Francuz.

Komentarze 1

  1. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz