Arsene Wenger

Wenger: Silna pozycja na koniec sezonu przekłada się pozytywnie na kolejny

Mumin Aktualności 1 Komentarz

Arsene Wenger uważa, że odpowiednie zakończenie obecnego sezonu pozwoli Arsenalowi skorzystać z dodatkowego pobudzenia w nowej kampanii i walce o trofea.

The Gunners niewątpliwie zaliczyli słaby początek obecnego sezonu, choć teraz zajmują trzecią lokatę z szansą objęcia pozycji vice-lidera. Francuz jest przekonany, że byłaby to idealna pozycja startowa na kolejną batalię o mistrzostwo.

– To nasze obecne wyzwanie: zakończyć wysoko sezon i dostać zastrzyk energii na nowy. Wiara jest nieodzownym czynnikiem towarzyszącym nowemu rozpoczęciu – rozpoczął Wenger.

– Manchester City rozpoczął sezon o wiele lepiej od nas, ale mieli w tym czasie wiele wzlotów i upadków. Manchester United bardzo przypomina Kanonierów. Dobrze radzą sobie w drugiej części sezonu.

– Moim zdaniem mieliśmy kiepski start z powodu Mistrzostw Świata w Brazylii i konieczności gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. To zawsze mocno Cię wycieńcza, ale koniec końców sądzę, że znaleźliśmy swój złoty środek.– Jeśli zapytacie się mnie, czy jestem zadowolony z liczby posiadanych piłkarzy to odpowiem tak, ponieważ mamy wielu światowej klasy zawodników, którzy nie łapią się nawet do pierwszej jedenastki. Już dawno tak nie było – zakończył.

Komentarze 1

  1. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz