Hull+City+v+Arsenal+Premier+League+GWPPRVBonh0l[1]

Happy St. Totteringham’s day! Hull City – Arsenal 1-3 (0-3)

Marcin2296 Aktualności Podziel się opinią

Za nami mecz z Hull City, który Arsenal wygrał pewnie 3-1! Tym samym nastał St. Totteringham’s Day, czyli dzień, w którym The Gunners zapewnili sobie pozycję w tabeli powyżej Tottenhamu! Wszystkie gole dla gości padły w pierwszej połowie. Strzelcami zostali Aaron Ramsey oraz dwukrotnie Alexis Sanchez. Arsenal zajmuje nadal trzecie miejsce mając tyle samo punktów, co drugi Manchester City.

Pierwsza bramka padła z rzutu wolnego wykonywanego przez Chilijczyka. Strzał Sancheza odbił się po drodze od zawodnika gospodarzy i tym samym zmylił bramkarza. Chwilę później doskonałe podanie od Santiego Cazorli przyjmuje Aaron Ramsey. Walijczyk po opanowaniu piłki odwrócił się i oddał strzał, który również odbił się od obrońcy Hull, poczym wpadła do siatki. Trzecie trafienie dla Kanonierów miało miejsce na chwilę przed końcem pierwszej połowy. Alexis Sanchez wybiegł do prostopadłego podania, wyminął bramkarza i oddał strzał do pustej bramki. W drugiej połowie padł honorowy gol dla gospodarzy. Wydawałoby się, że Laurent Koscielny był faulowany, ale sędzia puścił grę. Elmohamady wrzucił futbolówkę w pole karne, a główką Ospinę ładnie poknał Quinn.

Hull City: Harper, Dawson, Chester, McShane, Elmohamady, Brady, Huddlestone, Livermore, Quinn, Aluko, N’DoyeŁawka rezerwowych: McGregor, Rosenior, Bruce, Robertson, Meyler, Hernández, Jelavić

Arsenal: Ospina; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Cazorla, Özil; Alexis, Ramsey; GiroudŁawka rezerwowych: Szczęsny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Wilshere, Rosicky, Walcott