Bristol Academy Women's FC v Arsenal Ladies FC - The FA WSL Continental Cup Semi Final

Bristol Academy Ladies 1-1 Arsenal Ladies

Mumin Aktualności Podziel się opinią

Po morderczym pojedynku Arsenal Ladies zaledwie zremisowały we wczorajszym ligowym spotkaniu z zajmującym ostatnie miejsce w lidze Bristol Academy. Kanonierki zdobył swoje trafienie w pierwszej połowie, natomiast wyrównująca bramka padł w drugiej części.

Po meczu Arsenal Ladies przyznały, że nie doceniły rywalek, które obecnie przegrały cztery z sześciu rozegranych meczów. W porównaniu z poprzednim meczem z Chelsea, trener Kanonierek Pedro Martinez Losa musiał dokonać jednej zmiany. Kontuzjowaną Jordan Nobbs zastąpiła Lianne Sanderson.

Piłkarski Bristol zaliczył fantastyczny start. W 10 minucie gospodarze mieli rzut wolny. McCatty dośrodkowała, a główką uderzyła Angharad, ale dobrą paradą popisała się Emma Bryne. W odpowiedzi The Gunners zdobyły bramę. W 14 minucie gola po dośrodkowaniu Scott zdobyła Ubogagu. Ladies chciały iść za ciosem, ale okazało się, że Sanderson, która oddała celny strzał z ponad 12 metrów, była na spalonym. W drugiej połowie zawodniczki Bristol nie odpuszczały i doprowadziły do remisu. W 70 minucie podanie od Frankie Brown dotarło do Watts, która pięknym strzałem w okienko wyrównała wynik starcia.

Dodaj komentarz